آدرس کانون : اسلامشهر -شهرک قائمیه -کوچه13/1 پلاک 163 کانون کوثر /
شماره تماس :56463664////09901295935 آموزش سنتور در اسلامشهر ّ

آموزش سنتور در اسلامشهر

کلاس سنتور در اسلامشهر,آموزش سنتور در اسلامشهر,سنتور,آموزش سنتور,استاد سنتور در اسلامشهر,استاد سنتور,سنتور نوازی,نوازی,اسلامشهر,شهرک قائمیه,قائمیه,استاد عزیزی,استاد عزیزی سنتور,موسیقی سنتی,خرک سنتور,سیم سنتور,مضراب سنتور,مضراب,سیم,خرک,

کلاس سنتور کانون و موسسه کوثر در اسلامشهر در دو رده اصلی آموزش سنتور برای کودکان و بزرگسالان طراحی شده‌است. در دوره مقدماتی پایه‌های لازم نوازندگی سنتور را بدست

نقشه سایت

خانه
خوراک

نگارخانه کانون کوثر

آموزش سنتور در اسلامشهر

آموزش سنتور در اسلامشهر

مراحل یادگیری سنتور در کانون و موسسه کوثر

کلاس سنتور کانون و موسسه کوثر در اسلامشهر در دو رده اصلی آموزش سنتور برای کودکان و بزرگسالان طراحی شده‌است. در دوره مقدماتی پایه‌های لازم نوازندگی سنتور را بدست می‌آورید و با تسلط به آنها قادر خواهید بود اندک اندک از طریق قطعات اساتید بزرگ موسیقی ایرانی و نواختن تمارین مربوطه با تکنیک‌های پیشرفته‌تر این ساز آشنا شوید.  شما از طریق مجموعه وسیعی از ترانه‌های اصیل و زیبای موسیقی ایرانی و محلی تا قطعات ساده شده از بزرگان موسیقی ایرانی و حتی بخش‌های خاطره‌انگیز از موسیقی‌های فاخر پاپ ایرانی به دنیای رنگارنگ موسیقی وارد خواهید شد.

سخن استاد عزیزی(استاد سنتور)

سال‌ها تدریس به اقشار مختلف و سنین متفاوت تجربیات گران بهایی در اختیارم گذاشت و این امر باعث شد تا بتوانم از زوایای متفاوت به امر تدریس بنگرم و همواره در جهت ارتقای دانش و توانایی‌های لازم یک معلم حرفه‌ای بکوشم. مطالعه روش‌های بنیادین آموزش و تدریس و مسائل اساسی چون علم حرکت شناسی کینزولوژی، بیومکانیک، حرکت علوم اعصاب و شناخت حوزه‌هایی از روانشناسی بخصوص حوزههای یادگیری منظرهای نوین مبانی اجرا تئوری و تاریخ موسیقی و تکنیک های نوازندگی و ... از مسایل اساسی بوده که علاوه بر تجربیات شخصی‌ام در اخذ تصمیم‌ها و بکارگیری راه‌کارهای گوناگون در مواجهه و حل مشکلات و نیازها و رفتارهای هنرجویانم در فرآیند تدریس مدنظر داشته‌ام.علاوه بر این‌ها انعطاف در عین حفظ چهارچوب‌ها و ایجاد فضایی مملو از انگیزه و لذت یکی از پایه‌های اصلی کلاس‌های مرا تشکیل می‌دهد. استفاده از روش‌های کارامد کاربردی و جذاب در جهت عمق بخشی به آموخته‌های هنرجویانم از دیگر دغدغه‌های اصلی من در تدریس است و در نظر گرفتن شرایط خاص هر هنرجو و ایجاد فضا و بکارگیری روش متناسب برای بدست آوردن حداکثر بازدهی از نکاتیست که همواره در تدریسم مد نظر قرارمی‌دهم. 

کلاس آموزش سنتور استاد عزیزی  دوشنبه ها

جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09198990850  - 56463664  تماس حاصل فرمایید ویا به آدرس اسلامشهر - قائمیه کوچه 13 پ 163 کانون وموسسه کوثر مراجعه نمایید .


کد امنیتی رفرش